PL / EN

Projektownik

Witamy cztery dziewczyny na pokładzie naszego mieszkania! Swoją przygodę rozpoczynają właśnie Ania, Marta, Gosia i Monika. Przed dziewczynami wyzwania dnia codziennego- praca, gotowanie, sprzątanie. Mamy nadzieję, że czas upłynie im bardzo miło. Zapraszamy do zaglądania na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


Nie zwalniamy tempa! Tak oto zaczynamy drugi w tym roku turnus rehabilitacyjny Rowy 2017. W tym roku pod hasłem " W dwa tygodnie dookoła świat". Wylatujemy z Polski by potem zwiedzić ciekawe i egzotyczne miejsca :) Dobrym początkiem dnia są zawsze zawody sportowe- pełne ciekawych konkurencji i wypełnione radością. Wiadomo też jak najlepsze imprezy to tylko w Polsce, więc wieczorem spotkaliśmy się na dyskotece.Jesteście z nami??? Zapraszamy na bloga!...więcej »


8 lipca 2017

12.07.2017

Startujemy! Tak oto zaczynamy nasze coroczne wyjazdy kolonijne! 8 lipca 2017 wyruszyła kolonia do Serpelic nad Bugiem. Dotarli szczęśliwi i pełni energii, gotowi na wspaniałe przygody. Was oczywiście zachęcamy do śledzenia poczynań naszych dzielnych kolonistów na blogu: https://bkkolonieserpelice2017.blogspot.com/Młodzieży życzymy udanego wyjazdu :) więcej »


Wycieczka do Petersburga była najbardziej skomplikowaną wycieczką jaka do tej pory odbyliśmy. Autokar, cztery promy i dwa wodne tramwaje...Miejsce jednak było magiczne i warte każdych przeżyć! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. więcej »


W dniu 26 czerwca br rozpoczął się I turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom młodszym  zajęcia indywidualne z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne.Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu oraz na naszym fan...więcej »


Samodzielne grupowe zamieszkanie będzie rodzajem wyzwania - każdy z mieszkańców będzie musiał wnieść swój wkład w codzienne funkcjonowanie domu, a także całego zespołu. Wspólnie będą sprzątać, prać, gotować, robić zakupy, planować każdy dzień i każdy wydatek, a także ...więcej »


Już w niedzielę (28.05) w godzinach 11-17, na Warszawskim Bródnie obędzie się kolejna edycja Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego. Jak każdego roku będziemy uczestniczyć w Turnieju Rycerskim. Znajdzie się tam także stanowisko Bardziej Kochanych- zapraszamy pod nr 11! A oto kilka zdjęć z poprzedniego roku: https://www.facebook.com/…/Warszawski-Kalejdoskop-…/photos/…więcej »


W niedzielę 21 maja br. grupa dzieci i młodzieży z zespołem Downa oraz ich rodzice wzięli udział w wycieczce w ramach cyklu „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, podczas której nasz przewodnik Tomasz Jastrzębski, oprowadził nas po Skarpie Ursynowskiej i Błoniach Wilanowskich. Skarpa Ursynowska to rezerwat przyrody o pow. 23 ha, który chroni fragment skarpy wiślanej na Ursynowie, wraz z leżącymi u jej podnóża łąkami i...więcej »


Zapraszamy dzieci i młodzież z zespołem Downa wraz z opiekunami do udziału w projekcie „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, którego celem jest bliższe poznanie wybranych miejsc Warszawy i ich historii. Projekt dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy obejmuje cykl wycieczek historycznych. Na kolejna wycieczkę w 2017 roku: Zespół Pałacowy „Rozkosz” i Błonia Wilanowskiezapraszamyw...więcej »


Jesteście z nami??   zapraszamy Was do poznania naszych nowych mieszkańców. 14 maja rozpoczęliśmy kolejny, już VI turnus. Mieszkańcy szybko polubili nasze mieszkanie, mamy więc nadzieję że czas razem spędzony upłynie nam bardzo przyjemnie. Nie zapominajcie też zaglądać na naszego bloga więcej »