PL / EN

Projektownik

Ania, Rafał, Przemek i Michał to grupa mieszkańców z którymi będziemy spędzać już XXIII turnus w naszym mieszkaniu. Nasi mieszkańcy będą próbować swoich sił w samodzielnym mieszkaniu i wspólnym życiu, będą obiady, sprzątanie, pranie, a także atrakcyjne wyjścia. Życzymy im dużo sił!Zapraszamy na bloga: https://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


"To my Nowi  Mieszkańcy Patrycja i  Kuba  i  Michał  i Ola.  Weszliszmy do mieskania jak wyszli rodzicie do domu a Michał  robił kolację  a po kolacji Chowała do zmywalki ola  ja poszłam się myć i śpać. Patrycja Bartnik" Tak na blogu przywitali się z nami nowi mieszkańcy. Od razu zabrali się do pracy! Życzymy im samych wspaniałych przeżyć na turnusie. A Państwa zapraszamy na...więcej »


Kolonia Bęsia 2018

05.08.2018

W dniach 5-19 sierpnia odbędzie się czwarta i zarazem już ostatnia w tym roku kolonia Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Tym razem grupa naszych uczestników wraz z opiekunami wybierze się do miejscowości Bęsia. Zapraszamy Państwa na bloga kolonistów: https://koloniebesia2018.blogspot.com/więcej »


3 sierpnia rozpoczynamy nowy, typowo żeński turnus w naszym warszawskim mieszkaniu. Przywitamy Wandę, Karolinę, Renatę i Małgosię. Panie na trzy tygodnie przeprowadzą się do mieszkania, by zmierzyć się z trudami życia codziennego - np. sprzątaniem, gotowaniem, praniem, planowaniem, pilnowaniem porządku. Mocno trzymamy kciuki!   Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/ więcej »


Swoją wakacyjną przygodę rozpoczęła grupa kolonistów w miejscowości Koszelówka. Humory są, pogoda jest więc czekamy tylko na świeże relacje każdego dnia! Zapraszamy Państwa na naszego bloga: http://koloniekoszelowka2018.blogspot.com/więcej »


22 lipca rozpoczął się III i zarazem ostatni w tym roku turnus rehabilitacyjny w Rowach. Grupa uczestników wraz z rodzinami i terapeutami rozpoczęli dwa tygodnie pełne wspaniałych zabaw, atrakcji i zadań kształtujących nowe umiejętności i zapewniających super zabawę i niezapomniane wspomnienia. życzymy im dużo słońca!Zapraszamy na bloga: https://turnus2018bardziejkochani.blogspot.com/?m=0 więcej »


Kolonia Serwy 2018

18.07.2018

16 lipca rozpoczęliśmy drugie tegoroczne kolonie, tym razem nasi podopieczni wraz z opiekunami udali się na mazury, do miejscowości Serwy. Życzymy im dużo słońca, uśmiechów i wspaniałej zabawy! Państwa zapraszamy na bloga prowadzonego przez uczestników: https://kolonieserwy2018.blogspot.com/ więcej »


II turnus rehabilitacyjny rozpoczęliśmy 8 lipca 2018 w nadbałtyckiej miejscowości Rowy. Przyjechały do nas rodziny z całej Polski by wspólnie spędzić najbliższe dwa tygodnie w rodzinnej i wesołej atmosferze. Mamy nadzieję, że zdobyte znajomości, doświadczenia, wiadomości posłużą naszym uczestnikom w codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego bloga, na którym codzienna dawka emocji....więcej »


Dnia 30.06.2018 na wyjazd kolonijny ruszyła także nasza młodzież. Tym razem bawią się w miejscowości Przyjezierze. Przed nimi treningy Capoeiry, wycieczki, dyskoteki, najróżniejsze zajęcia przygotowane przez naszą kadrę.Wszystkie przygody i atrakcje naszych kolonistów możecie śledzić na blogu: https://kolonieprzyjezierze2018.blogspot.com/ więcej »


Oto i oni! Kasia, Stefan, Grażyna i Mirek. Ekipa gotowa do pracy, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Trzymamy mocno z nich kciuki- żeby pobyt w naszym mieszkaniu był dla nich przyjemnością, ale owocował także nowo zdobytymi umiejętnościami w zakresie samodzielnego mieszkania. Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga! Informacje będą na bieżąco umieszczane na stronie Stowarzyszenia http://www.bardziejkochani.pl/projekt-czas-dorastania/ http://www.bardziejkochani.pl/aktualnosci/ na...więcej »