PL / EN

Projektownik

Statystyka mnie dotyka - pod takim hasłem odbyło się spotkanie grupy osób z niepełnosprawnością intelektualną w Głównym Urzędzie Statystycznym. Przyjęci zostaliśmy bardzo serdecznie, był prezes GUS, był dyrektor Departamentu Informacji i były sympatyczne panie edukatorki. Statystyka nas rzeczywiście dotknęła. Już wiemy, że w naszej grupie większość stanowiły dziewczyny, najwięcej było osób z blond włosami i z niebieskimi oczami, z owoców najbardziej lubimy śliwki, a w wolnej chwili najwięcej...więcej »


Właśnie przybyli do nas Agnieszka, Bartek, Zbigniew i Damian. Jak poradzą sobie w nowej rzeczywistości? Jak spodoba im się mieszkanie, obowiązki, wspólne życie? Bądźcie z nami!Zapraszamy na bloga:http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


Rozpoczęliśmy cykl naszych sobotnich zajęć sportowo-rekreacyjnych. Rozpoczynamy naszymi ulubionymi zajęciami z capoeiry, trenujemy swój warsztat na zajęciach teatralnych, a na koniec realizujemy się podczas zajęć plastycznych :) Ilość uczestników ograniczona. więcej »


NIE BÓJ SIĘ CHCIEĆ …  W tym roku, w dniach 29.09-15.10, pod takim właśnie hasłem będzie odbywał się  5. Warszawski Festiwal Kultury bez Barier, którego ideą jest zniesienie wszelkich przeszkód uniemożliwiających wielu osobom swobodny dostęp do wydarzeń, miejsc i tekstów kultury. Tegoroczne hasło Festiwalu  NIE BÓJ SIĘ CHCIEĆ odzwierciedla jego założenia – by ci, którzy kulturę tworzą, chcieli ją kierować  do jak największej liczby odbiorców, bez względu na ich...więcej »


Pierwszy dzień X turnusu . Nasi bohaterowie  dzielnie stawili się na miejsce i od razu zaczeli się rozpakowywać i urządzać . Za nami pierwsze zakupy i pierwsza wspólna kolacja. Zapraszamy do śledzenia bloga i obserwowania jak nasi bohaterowie dzielnie sobie poczynają :)http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


Przedstawiamy Wam naszych nowych mieszkańców IX turnusu w mieszkaniu prowadzonym przez Stowarzyszenie Bardziej Kochani. Oto: Kasia, Rafał, Stefan i Tomek. To im będziemy kibicować przez kolejne trzy tygodnie. Dzisiaj był już spacer i siłownia plenerowa, a na kolację tosty. Co jeszcze przed nami? Zapraszamy na bloga. mieszkaniechronionbk.blogspot.comwięcej »


I nadszedł czas na ostatnią tegoroczną kolonie. 6 sierpnia nasza młodzież wyruszyła do malowniczej, nadmorskiej miejscowości Rowy.Latynoska muzyka to jest to! Porywa serce i nogi do tańca. Zobaczcie jak młodzież bawi się na koloniach. Zapraszamy na bloga http://koloniebardziejkochani2017.blogspot.com/…/latino-080…więcej »


23 lipca rozpoczęliśmy już ostatni w tym roku turnus rehabilitacyjny. Zenek, Jolka i Mariolka- co się kryje za tymi imionami? Zespół muzyczny a może grupa teatralna? Jeżeli jesteście ciekawi i chcecie rozwiązać tą zagadkę koniecznie zajrzyjcie na bloga, na którym możecie śledzić relacje z właśnie odbywającego się III Turnusu. https://turnus2017bardziejkochani.blogspot.com/…/dzien-pier…więcej »


Oto przed nami kolejny wyjazd kolonijny. 23 lipca grupa podopiecznych wraz ze swoimi opiekunami wyruszyła do Serw- pięknej miejscowości nad jeziorem. Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę i cudną pogodę! Kolonia pozdrawia i zaprasza na bloga! https://bkkolonieserwy2017.blogspot.com/ więcej »


Witamy cztery dziewczyny na pokładzie naszego mieszkania! Swoją przygodę rozpoczynają właśnie Ania, Marta, Gosia i Monika. Przed dziewczynami wyzwania dnia codziennego- praca, gotowanie, sprzątanie. Mamy nadzieję, że czas upłynie im bardzo miło. Zapraszamy do zaglądania na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »