PL / EN

Projektownik

Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo szkoły dla swojego dziecka, SP nr 330 z Oddziałami Integracyjnymi zachęca do rekrutacji, do nowo powstałych oddziałów.Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie przy ul. Mandarynki 1 ogłasza dla mieszkańców dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy rekrutację do oddziałów:dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym – etap edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów z...więcej »


Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych Nr 100 wraz z nauczycielami i rodzicami serdecznie zapraszają naDzień Otwarty. Odbędzie się on 20 marca 2013 r. (środa) o godz. 10.00 w naszej szkole czyli w Warszawie, przy ul. Czarnieckiego 49 W programie przewidujemy: – zwiedzanie placówki – prezentację multimedialną – możliwość obejrzenia lekcji – rozmowę ze specjalistami – drobny poczęstunek Liczymy na obecność Naszych młodszych kolegów, potencjalnych kandydatów...więcej »


Zmiany i prace techniczne na stroniewięcej »


Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start” zaprasza na Dzień Otwarty w swojej placówce.Odbędzie się on 2 marca, w godzinach 10:00- 13:00, przy ul. Okrągłej 48 w WarszawiePrzedszkole zaprasza rodziców i opiekunów dzieci dotkniętych niepełnosprawnością, którzy poszukują przedszkola dla swojej pociechy.Kontakt: www.przedszkolny-dobrystart.pl tel: 792 179 801więcej »


Wznowiliśmy wydanie poradnika „Jak pomóc? Dziecko z zespołem Downa pierwsze dni.”Publikacja ta ma przybliżyć mamom wadę genetyczną ich dziecka, ma odpowiedzieć na pytania jak pomóc sobie oraz dziecku.Porusza ona ważne kwestie, z którymi borykają się mamy nowo narodzonego dziecka z zespołem Downa,pokazuje formy pracy z dzieckiem oraz wskazuje do jakich specjalistów i instytucji należy się z nim udać.Publikację przesyłamy bezpłatnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt: telefoniczny:...więcej »


Stowarzyszenie "Bardziej Kochani"więcej »


Opiekunowie osób niepełnosprawnych, zebrani na Forum „Rodziny ON” skierowali do Pana Prezydenta Unii Europejskiej apel o wsparcie  postulatów zmierzających do poprawy warunków życia rodzin, w których przynajmniej jedno z rodziców zmuszone jest do rezygnacji z pracy, by zaopiekować się swym niepełnosprawnym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji chorym.„Pragniemy przedstawić Panu sytuację materialno-prawną opiekunów, którzy czas swej największej aktywności życiowej i zawodowej, a ...więcej »