PL / EN

Projektownik

Fundacja „Dr Clown” 1 marca 2013 roku otworzyła Klub dziecka. Zajęcia odbywają się bezpłatnie w siedzibie Fundacji „Dr Clown” ul. Jagiellońska 58 lok 128a, dwa razy w tygodniu: w środy i piątki w godzinach od 10 do 15. Waszym dzieckiem zaopiekuje się wykwalifikowana kadra terapeutów fundacji. Będziecie mogli zostawić nam swoje dziecko zyskując czas na załatwienie niezbędnych dla siebie spraw bądź też zwykły odpoczynek. Zajęcia dla dzieci oparte są na metodzie terapii śmiechem i zabawą...więcej »


21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji na okolicznościową imprezę do Kina Muranów zaprosiliśmy młodzież warszawskich szkół specjalnych, WTZ i ŚDS. Spotkanie rozpoczął pokaz hip-hop w wykonaniu grupy tanecznej Up&Down Project. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a tancerze udzieli wywiadu kilku stacjom telewizyjnym. Po występie odbyła się projekcja filmu „Podejrzani zakochani”. Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczyliśmy słodkie upominki. ...więcej »


Uroczystości związane z świętowaniem Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, przygotowane przez polskie Stowarzyszenia działające na rzecz osób z zespołem Downa. Warszawa Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" 1. 21.03.2013- Kino Muranów- pokaz filmu niespodzianki, spotkanie z aktorami, poczęstunek, upominki dla warszawskiej młodzieży z Zespołem Downa (impreza zamknięta) 2. 21.03.2013 klubokawiarnia "Wrzenie świata", godzina...więcej »


21.03 obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Święto to ustanowiono w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa, a od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Z tej okazji dla warszawskiej młodzieży z zespołem Downa, Stowarzyszenie organizuje imprezę zamkniętą w Kinie Muranów. Tego dnia odbędzie się także spotkanie autorskie z bohaterami i autorami książki "Pytania, których się nie zadaje", w klubokawiarni...więcej »


Wiosna 2013 Wystawa- kiermasz ceramiki 15- 17 marca 2013 (sobota- niedziela) 11:00- 19:00więcej »


BIEG NA TAK

15.03.2013
BIEG NA TAK

Fundacja „Świat na Tak” we współpracy z Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Fundacją „Maraton Warszawski” oraz m. st. Warszawa zapraszają do udziału w pierwszym integracyjnym "BIEGU NA TAK". "BIEG NA TAK" to pierwszy integracyjny bieg dla osób niepełnosprawnych, którzy w towarzystwie wolontariuszy szkolnych Klubów Ośmiu młodzieżowego wolontariatu pokonają odcinek ulicy Krakowskie Przedmieście od Pomnika Mikołaja Kopernika do Kolumny Zygmunta. Trasa ta w części pokrywa się...więcej »


Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo szkoły dla swojego dziecka, SP nr 330 z Oddziałami Integracyjnymi zachęca do rekrutacji, do nowo powstałych oddziałów. Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie przy ul. Mandarynki 1 ogłasza dla mieszkańców dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy rekrutację do oddziałów: dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym – etap edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów z...więcej »


Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych Nr 100 wraz z nauczycielami i rodzicami serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty. Odbędzie się on 20 marca 2013 r. (środa) o godz. 10.00 w naszej szkole czyli w Warszawie, przy ul. Czarnieckiego 49 W programie przewidujemy: – zwiedzanie placówki – prezentację multimedialną – możliwość obejrzenia lekcji – rozmowę ze specjalistami – drobny poczęstunek Liczymy na obecność Naszych młodszych kolegów, potencjalnych kandydatów...więcej »


Zmiany i prace techniczne na stroniewięcej »


Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start” zaprasza na Dzień Otwarty w swojej placówce. Odbędzie się on 2 marca, w godzinach 10:00- 13:00, przy ul. Okrągłej 48 w Warszawie Przedszkole zaprasza rodziców i opiekunów dzieci dotkniętych niepełnosprawnością, którzy poszukują przedszkola dla swojej pociechy. Kontakt: www.przedszkolny-dobrystart.pl tel: 792 179 801więcej »