PL / EN

Projektownik

Uroczystości związane z świętowaniem Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, przygotowane przez polskie Stowarzyszenia działające na rzecz osób z zespołem Downa. Warszawa Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" 1. 21.03.2013- Kino Muranów- pokaz filmu niespodzianki, spotkanie z aktorami, poczęstunek, upominki dla warszawskiej młodzieży z Zespołem Downa (impreza zamknięta) 2. 21.03.2013 klubokawiarnia "Wrzenie świata", godzina...więcej »


21.03 obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Święto to ustanowiono w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa, a od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Z tej okazji dla warszawskiej młodzieży z zespołem Downa, Stowarzyszenie organizuje imprezę zamkniętą w Kinie Muranów. Tego dnia odbędzie się także spotkanie autorskie z bohaterami i autorami książki "Pytania, których się nie zadaje", w klubokawiarni...więcej »


Wiosna 2013 Wystawa- kiermasz ceramiki 15- 17 marca 2013 (sobota- niedziela) 11:00- 19:00więcej »


BIEG NA TAK

15.03.2013
BIEG NA TAK

Fundacja „Świat na Tak” we współpracy z Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Fundacją „Maraton Warszawski” oraz m. st. Warszawa zapraszają do udziału w pierwszym integracyjnym "BIEGU NA TAK". "BIEG NA TAK" to pierwszy integracyjny bieg dla osób niepełnosprawnych, którzy w towarzystwie wolontariuszy szkolnych Klubów Ośmiu młodzieżowego wolontariatu pokonają odcinek ulicy Krakowskie Przedmieście od Pomnika Mikołaja Kopernika do Kolumny Zygmunta. Trasa ta w części pokrywa się...więcej »


Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo szkoły dla swojego dziecka, SP nr 330 z Oddziałami Integracyjnymi zachęca do rekrutacji, do nowo powstałych oddziałów. Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie przy ul. Mandarynki 1 ogłasza dla mieszkańców dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy rekrutację do oddziałów: dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym – etap edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów z...więcej »


Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych Nr 100 wraz z nauczycielami i rodzicami serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty. Odbędzie się on 20 marca 2013 r. (środa) o godz. 10.00 w naszej szkole czyli w Warszawie, przy ul. Czarnieckiego 49 W programie przewidujemy: – zwiedzanie placówki – prezentację multimedialną – możliwość obejrzenia lekcji – rozmowę ze specjalistami – drobny poczęstunek Liczymy na obecność Naszych młodszych kolegów, potencjalnych kandydatów...więcej »


Zmiany i prace techniczne na stroniewięcej »


Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start” zaprasza na Dzień Otwarty w swojej placówce. Odbędzie się on 2 marca, w godzinach 10:00- 13:00, przy ul. Okrągłej 48 w Warszawie Przedszkole zaprasza rodziców i opiekunów dzieci dotkniętych niepełnosprawnością, którzy poszukują przedszkola dla swojej pociechy. Kontakt: www.przedszkolny-dobrystart.pl tel: 792 179 801więcej »


Wznowiliśmy wydanie poradnika „Jak pomóc? Dziecko z zespołem Downa pierwsze dni.” Publikacja ta ma przybliżyć mamom wadę genetyczną ich dziecka, ma odpowiedzieć na pytania jak pomóc sobie oraz dziecku. Porusza ona ważne kwestie, z którymi borykają się mamy nowo narodzonego dziecka z zespołem Downa, pokazuje formy pracy z dzieckiem oraz wskazuje do jakich specjalistów i instytucji należy się z nim udać. Publikację przesyłamy bezpłatnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt: telefoniczny:...więcej »


Stowarzyszenie "Bardziej Kochani"więcej »