PL / EN

Projektownik

Przedstawiamy Wam naszych nowych mieszkańców IX turnusu w mieszkaniu prowadzonym przez Stowarzyszenie Bardziej Kochani. Oto: Kasia, Rafał, Stefan i Tomek. To im będziemy kibicować przez kolejne trzy tygodnie. Dzisiaj był już spacer i siłownia plenerowa, a na kolację tosty. Co jeszcze przed nami? Zapraszamy na bloga. mieszkaniechronionbk.blogspot.comwięcej »


I nadszedł czas na ostatnią tegoroczną kolonie. 6 sierpnia nasza młodzież wyruszyła do malowniczej, nadmorskiej miejscowości Rowy.Latynoska muzyka to jest to! Porywa serce i nogi do tańca. Zobaczcie jak młodzież bawi się na koloniach. Zapraszamy na bloga http://koloniebardziejkochani2017.blogspot.com/…/latino-080…więcej »


23 lipca rozpoczęliśmy już ostatni w tym roku turnus rehabilitacyjny. Zenek, Jolka i Mariolka- co się kryje za tymi imionami? Zespół muzyczny a może grupa teatralna? Jeżeli jesteście ciekawi i chcecie rozwiązać tą zagadkę koniecznie zajrzyjcie na bloga, na którym możecie śledzić relacje z właśnie odbywającego się III Turnusu. https://turnus2017bardziejkochani.blogspot.com/…/dzien-pier…więcej »


Oto przed nami kolejny wyjazd kolonijny. 23 lipca grupa podopiecznych wraz ze swoimi opiekunami wyruszyła do Serw- pięknej miejscowości nad jeziorem. Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę i cudną pogodę! Kolonia pozdrawia i zaprasza na bloga! https://bkkolonieserwy2017.blogspot.com/ więcej »


Witamy cztery dziewczyny na pokładzie naszego mieszkania! Swoją przygodę rozpoczynają właśnie Ania, Marta, Gosia i Monika. Przed dziewczynami wyzwania dnia codziennego- praca, gotowanie, sprzątanie. Mamy nadzieję, że czas upłynie im bardzo miło. Zapraszamy do zaglądania na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


11 lipca rozpoczął się II turnus rehabilitacyjny w nadmorskiej miejscowości Rowy. Nasze wspaniałe terapeutki dają z siebie wszystko, by uśmiech nie schodził z buziek naszych podopiecznych :) Zapraszamy na bloga:http://turnus2017bardziejkochani.blogspot.com/2017/07/start.htmlwięcej »


Startujemy! Tak oto zaczynamy nasze coroczne wyjazdy kolonijne! 8 lipca 2017 wyruszyła kolonia do Serpelic nad Bugiem. Dotarli szczęśliwi i pełni energii, gotowi na wspaniałe przygody. Was oczywiście zachęcamy do śledzenia poczynań naszych dzielnych kolonistów na blogu: https://bkkolonieserpelice2017.blogspot.com/Młodzieży życzymy udanego wyjazdu :) więcej »


W dniu 26 czerwca br rozpoczął się I turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom młodszym  zajęcia indywidualne z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne.Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu oraz na naszym fan...więcej »


Już w niedzielę (28.05) w godzinach 11-17, na Warszawskim Bródnie obędzie się kolejna edycja Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego. Jak każdego roku będziemy uczestniczyć w Turnieju Rycerskim. Znajdzie się tam także stanowisko Bardziej Kochanych- zapraszamy pod nr 11! A oto kilka zdjęć z poprzedniego roku: https://www.facebook.com/…/Warszawski-Kalejdoskop-…/photos/…więcej »


W niedzielę 21 maja br. grupa dzieci i młodzieży z zespołem Downa oraz ich rodzice wzięli udział w wycieczce w ramach cyklu „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, podczas której nasz przewodnik Tomasz Jastrzębski, oprowadził nas po Skarpie Ursynowskiej i Błoniach Wilanowskich. Skarpa Ursynowska to rezerwat przyrody o pow. 23 ha, który chroni fragment skarpy wiślanej na Ursynowie, wraz z leżącymi u jej podnóża łąkami i...więcej »