PL / EN

Projektownik

"Taki się urodziłem" czyli wzruszająca opowieść o życiu z Zespołem Downa ·        Premiera w Światowy Dzień Zespołu Downa – wtorki od 21 marca o godz. 22:00 w telewizji Lifetime·        Seria wyróżniona w 2016 roku nagrodą Emmy·        Telewizja Lifetime wspiera Stowarzyszenie Bardziej Kochani opiekujące się osobami z zespołem Downa „Urodzenie się dziecka z...więcej »


Przekazujemy serdeczne zaproszenie na wyjątkową wystawę obrazów Celi Sobolewskiej.  Wystawa jest czynna do końca marca, otwarta od poniedziałku do piątku, tak jak szkoła, czyli 2 Liceum Ogólnokształcące, Solec 48, 6 piętro, w godz. 10 -18 (z wyjątkiem piątku godz. 10 -15).więcej »


 2 marca br. grupa niepełnosprawnej młodzieży (w większości z zespołem Downa) wybrała się wraz z rodzicami na wycieczkę do Wilna. Wycieczka zorganizowana pod hasłem ”Wileńskie kaziuki dla koneserów”,  była niezwykle urozmaicona i dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Już pierwszego dnia w Wilnie obejrzeliśmy panoramę miasta ze 165. metrowej wieży telewizyjne i panoramę wileńskiej Starówki z Góry Trzykrzyskiej (wspinaliśmy się na nią po prawie 100 schodach), a także...więcej »


23 lutego rozpoczęliśmy już III turnus w naszym mieszkaniu w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną". Tym razem do 18 marca będą z nami mieszkać sami Panowie. Zapraszamy do śledzenia naszych codziennych czynności na blogu: http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


W dniach 11 - 19 lutego w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji "Bukowisko" w Supraślu odbywa się zimowisko dla młodzieży. Pod opieką 9 osób (kadry i wolontariuszy) na zimowisku przebywa 29 uczestników. Przed młodzieżą moc atrakcji- dyskoteki, obchody walentynkowe, wycieczka do Białegostoku, czy Kruszyniany. Relacja z wyjazdu dostępna jest na bloguhttp://suprasl2017.blogspot.com/ Zdjęcia dostępne w galeriiwięcej »


24 stycznia br w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej rozpoczął się II turnus. Turnus potrwa do 18 lutego.Relację z pobytu w mieszkaniu oraz codziennych czynności można śledzić na fan page Stowarzyszeniahttps://www.facebook.com/bkochani/oraz na bloguhttp://chronionemieszkanie2turnus.blogspot.com/W sobotę, 28 stycznia w mieszkaniu...więcej »


Zachęcamy do prenumeraty kwartalnika Bardziej Kochani. W numerze 4/2016 informacje o konkursie literackim "Down obok mnie 2016" oraz prace konkursowe uczniów z gimnazjum i liceum .Koszt prenumeraty to 40,00zł. Wszelkie informacje pod numerem telefonu : (22) 663 40 43lub pod adresem mailowym: m.marczewska@bardziejkochani.plwięcej »


20 stycznia w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ odbyło się oficjalne otwarcie mieszkania. W spotkaniu, podczas którego miało miejsce oficjalne przecięcie wstęgi oraz poczęstunek uczestniczyli pierwsi mieszkańcy, terapeuci, rodzice, przedstawiciele Stowarzyszenia oraz urzędnicy z Biura Projektów Urzędu Miasta Warszawy. Były udzielane wywiady do radia i gazety.Mieszkanie zostało przekazane Stowarzyszeniu na drodze wyłonienia w ramach otwartego konkursu dla...więcej »


Zachęcamy do oddania 1% podatku dla naszego Stowarzyszenia. Od wielu lat działamy jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP). Środki pozyskane z 1% podatku Stowarzyszenie przeznacza w całości na działalność statutową, której celem jest głównie niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom z Zespołem Downa.Aby przekazać 1% swojego podatku dla Stowarzyszenia „Bardziej Kochani” należy na ostatniej stronie PIT-u w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku...więcej »


9 stycznia br w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej rozpoczął się I turnus. Uczestnicy razem z terapeutami wprowadzili się na okres 2 tygodni. Relację z pobytu w mieszkaniu oraz codziennych czynności można śledzić na blogu pod adresemhttps://mieszkaniechronioneiturnus.blogspot.com/Zdjęcia dostępne są w galeriiwięcej »