PL / EN

Projektownik

Zachęcamy do prenumeraty naszego kwartalnika Bardziej Kochani. W numerze 1/ 2016 o Dniu Downa obchodzonym w Polsce, o self - adwokacie- kim jest oraz o ulgach i świadczeniach 2016, przysługującym niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzicom. Koszt prenumeraty to 40,00zł. Wszelkie informacje pod numerem telefonu : (22) 663 40 43lub pod adresem mailowym: amarczak@bardziejkochani.plwięcej »


We współpracy z Biurem Podróży EBG Travel w dniach 24- 27 sierpnia  po raz kolejny Stowarzyszenie zorganizowało wycieczkę integracyjno - edukacyjną dla osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziców i opiekunów. Tym razem tematem przewodnim była "Wielka przygoda na falach Bałtyku".Uczestnicy wycieczki zwiedzili Stare Miasto Tallin, gdzie mogli zobaczyć  Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedrę Aleksandra Newskiego i Katedra Domską, basztę Kiek in de...więcej »


W dniach  24 - 27 sierpnia grupa młodzieży wraz z rodzicami wyruszy na trzecią w tym roku wycieczkę integracyjno - edukacyjną. Tym razem tematem przewodnim jest "Wieka przygoda na falach Bałtyku". Odbędzie się rejs luksusowym statkiem na trasie: Tallin- Sztokholm- Tallin, uczestnicy zwiedzą również Rygę oraz Parnawę. Jak zawsze wyjazd odbędzie się we współpracy z Biurem Podróży EBG TRAVEL .więcej »


Kolonie w Rowach

04.08.2016

W dniach od 7 do 20 sierpnia w Ośrodku Wypoczynkowym "Albatros" w nadmorskiej miejscowości Rowy odbędzie się trzeci turnus kolonijny dla młodzieży. Relacja z przebiegu kolonii będzie dostępna pod adresemhttp://rowykolonie2016.blogspot.com/więcej »


W dniu 24 lipca br rozpoczął się III turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.Tym razem jest to turnus dla starszej młodzieży, której kadra pedagogiczna zapewnia zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne.Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na bloguhttp://2016bardziejkochani.blogspot.com/2016/07/poznajemy-sie.htmlwięcej »


25 lipca rozpoczął się II turnus kolonijny dla młodzieży niepełnosprawnej w miejscowości Serwy, na terenie Puszczy Augustowskiej. Kolonie odbędą się w Centrum Wypoczynkowo - Rekreacyjnym "PROSERWY" i potrwają do 4 sierpnia.Zapraszamy do śledzenia relacji na blogu pod adresem: http://bkserwy.blogspot.com/więcej »


10 lipca  br rozpoczął się II turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom zajęcia z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne. Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu pod adresem http://turnus2016bardziejkochani.blogspot.com/więcej »


10 lipca w Ośrodku Wypoczynkowo - Turystycznym "UROCZA" w Serpelicach nad Bugiem  młodzież niepełnosprawna rozpoczęła swój wypoczynek na I turnusie kolonijnym w ramach projektu "Uśmiech do życia". Kolonie będą trwały  do 24 lipca.Zapraszamy do śledzenia relacji na blogu pod adresem: http://bkkolonieserpelice.blogspot.com/więcej »


Po raz drugi PFRON odmówił dofinansowania naszej 26 już konferencji z cyklu „Czas dla rodziców”, postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce… i zorganizowaliśmy namiastkę konferencji na naszych turnusach rehabilitacyjnych. Innowacyjną formą rehabilitacji turnusowej są nasze codzienne „Spotkania o 22-giej”.Program każdego wieczoru przygotowujemy bardzo starannie, rozszerzając go o ewentualne sugestie uczestników – rodzin z całej Polski. Proponujemy m.in.: oglądanie kultowych (i nie tylko)...więcej »


W dniu 26 czerwca br rozpoczął się I turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom młodszym  zajęcia indywidualne z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne.Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu oraz na naszym fan...więcej »