PL / EN

Projektownik

Oto przed nami kolejny wyjazd kolonijny. 23 lipca grupa podopiecznych wraz ze swoimi opiekunami wyruszyła do Serw- pięknej miejscowości nad jeziorem. Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę i cudną pogodę! Kolonia pozdrawia i zaprasza na bloga! https://bkkolonieserwy2017.blogspot.com/ więcej »


Witamy cztery dziewczyny na pokładzie naszego mieszkania! Swoją przygodę rozpoczynają właśnie Ania, Marta, Gosia i Monika. Przed dziewczynami wyzwania dnia codziennego- praca, gotowanie, sprzątanie. Mamy nadzieję, że czas upłynie im bardzo miło. Zapraszamy do zaglądania na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »


11 lipca rozpoczął się II turnus rehabilitacyjny w nadmorskiej miejscowości Rowy. Nasze wspaniałe terapeutki dają z siebie wszystko, by uśmiech nie schodził z buziek naszych podopiecznych :) Zapraszamy na bloga:http://turnus2017bardziejkochani.blogspot.com/2017/07/start.html więcej »


Startujemy! Tak oto zaczynamy nasze coroczne wyjazdy kolonijne! 8 lipca 2017 wyruszyła kolonia do Serpelic nad Bugiem. Dotarli szczęśliwi i pełni energii, gotowi na wspaniałe przygody. Was oczywiście zachęcamy do śledzenia poczynań naszych dzielnych kolonistów na blogu: https://bkkolonieserpelice2017.blogspot.com/ Młodzieży życzymy udanego wyjazdu :) więcej »


W dniu 26 czerwca br rozpoczął się I turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”. W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom młodszym  zajęcia indywidualne z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne. Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu oraz na naszym fan...więcej »


Już w niedzielę (28.05) w godzinach 11-17, na Warszawskim Bródnie obędzie się kolejna edycja Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego. Jak każdego roku będziemy uczestniczyć w Turnieju Rycerskim. Znajdzie się tam także stanowisko Bardziej Kochanych- zapraszamy pod nr 11! A oto kilka zdjęć z poprzedniego roku: https://www.facebook.com/…/Warszawski-Kalejdoskop-…/photos/… więcej »


W niedzielę 21 maja br. grupa dzieci i młodzieży z zespołem Downa oraz ich rodzice wzięli udział w wycieczce w ramach cyklu „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, podczas której nasz przewodnik Tomasz Jastrzębski, oprowadził nas po Skarpie Ursynowskiej i Błoniach Wilanowskich. Skarpa Ursynowska to rezerwat przyrody o pow. 23 ha, który chroni fragment skarpy wiślanej na Ursynowie, wraz z leżącymi u jej podnóża łąkami i...więcej »


Zapraszamy dzieci i młodzież z zespołem Downa wraz z opiekunami do udziału w projekcie „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, którego celem jest bliższe poznanie wybranych miejsc Warszawy i ich historii. Projekt dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy obejmuje cykl wycieczek historycznych. Na kolejna wycieczkę w 2017 roku:   Zespół Pałacowy „Rozkosz” i Błonia Wilanowskie zapraszamy w...więcej »


Jesteście z nami??   zapraszamy Was do poznania naszych nowych mieszkańców. 14 maja rozpoczęliśmy kolejny, już VI turnus. Mieszkańcy szybko polubili nasze mieszkanie, mamy więc nadzieję że czas razem spędzony upłynie nam bardzo przyjemnie. Nie zapominajcie też zaglądać na naszego bloga więcej »


W słoneczną, prawie letnią niedzielę 14 maja br. grupa dzieci i młodzieży z zespołem Downa oraz ich rodzice wzięli udział w wycieczce w ramach cyklu „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, podczas której wspólnie szukali Paskudy z Jeziora Zegrzyńskiego. Wycieczkę prowadził Tomasz Jastrzębski, dzięki któremu wyprawa okazała się jak zwykle interesująca i pełna historycznych (i nie tylko) szczegółów i ciekawostek....więcej »