PL / EN

Projektownik

24 stycznia br w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej rozpoczął się II turnus. Turnus potrwa do 18 lutego.Relację z pobytu w mieszkaniu oraz codziennych czynności można śledzić na fan page Stowarzyszeniahttps://www.facebook.com/bkochani/oraz na bloguhttp://chronionemieszkanie2turnus.blogspot.com/W sobotę, 28 stycznia w mieszkaniu...więcej »


Zachęcamy do prenumeraty kwartalnika Bardziej Kochani. W numerze 4/2016 informacje o konkursie literackim "Down obok mnie 2016" oraz prace konkursowe uczniów z gimnazjum i liceum .Koszt prenumeraty to 40,00zł. Wszelkie informacje pod numerem telefonu : (22) 663 40 43lub pod adresem mailowym: m.marczewska@bardziejkochani.plwięcej »


20 stycznia w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ odbyło się oficjalne otwarcie mieszkania. W spotkaniu, podczas którego miało miejsce oficjalne przecięcie wstęgi oraz poczęstunek uczestniczyli pierwsi mieszkańcy, terapeuci, rodzice, przedstawiciele Stowarzyszenia oraz urzędnicy z Biura Projektów Urzędu Miasta Warszawy. Były udzielane wywiady do radia i gazety.Mieszkanie zostało przekazane Stowarzyszeniu na drodze wyłonienia w ramach otwartego konkursu dla...więcej »


Zachęcamy do oddania 1% podatku dla naszego Stowarzyszenia. Od wielu lat działamy jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP). Środki pozyskane z 1% podatku Stowarzyszenie przeznacza w całości na działalność statutową, której celem jest głównie niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom z Zespołem Downa.Aby przekazać 1% swojego podatku dla Stowarzyszenia „Bardziej Kochani” należy na ostatniej stronie PIT-u w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku...więcej »


9 stycznia br w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej rozpoczął się I turnus. Uczestnicy razem z terapeutami wprowadzili się na okres 2 tygodni. Relację z pobytu w mieszkaniu oraz codziennych czynności można śledzić na blogu pod adresemhttps://mieszkaniechronioneiturnus.blogspot.com/Zdjęcia dostępne są w galeriiwięcej »


2 stycznia br w ramach projektu "Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" w mieszkaniu treningowym przy ul. Jagiellońskiej odbyła się pierwsza  wizyta zapoznawcza uczestników I turnusu wraz z rodzicami i terapeutami. Zdjęcia dostępne w galerii więcej »


Sylwester 2016

02.01.2017

W wieczór sylwestrowy 31 grudnia podopieczni Stowarzyszenia oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi" uczestniczyli w  zabawie zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi" oraz nasze Stowarzyszenie. Nie zabrakło wspólnej zabawy, tańców, licznych konkursów oraz ciepłych posiłków. O północy przywitano Nowy Rok symboliczną lampką szampana.Zdjęcia z imprezy dostępne są w naszej galeriiwięcej »


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017składamy serdeczne życzenia: wszelkiej pomyślności,realizacji planów i marzeń Ewa Suchcickawraz z pracownikamiwięcej »


"Czas dorastania. Prowadzenie mieszkania chronionego - treningowego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną" to nowy projekt Stowarzyszenia. Stowarzyszenie wzięło udział w konkursie na 2-letnie prowadzenie treningowego mieszkania chronionego przy ul. Jagiellońskiej, na warszawskiej Pradze.Mieszkanie treningowe - jak sama nazwa wskazuje - to trening samodzielnego funkcjonowania, będący swojego rodzaju wstępem do mieszkalnictwa chronionego, które pozwala osobom niepełnosprawnym...więcej »


Zachęcamy do prenumeraty kwartalnika Bardziej Kochani. W numerze 3/2016 relacja Wojciecha Otto z XIII Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja", wywiad Sylwii Szwed z Arturem Barcisiem, o opiece nad niepełnosprawnymi w Szwecji oczami Małgorzaty Druś,  czy relacja z pobytu  ośrodku dla upośledzonych w Gruzji prof. Elżbiety Zakrzewskiej- Manterys.Koszt prenumeraty to 40,00zł. Wszelkie informacje pod numerem telefonu : (22) 663 40 43lub pod adresem mailowym:...więcej »