PL / EN

Projektownik

17.06.2016

14 czerwca  odbył się I Ogólnowarszawski Turniej Integracyjny Piłki Nożnej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Puchar Otwarte Drzwi”. Stowarzyszenie reprezentowała drużyna „Bardziej Kochanych” (N. Suchcicka, A. Kowalewski, T. Górski, M. Niski, P. Paczkowski, M. Mroziński, J. Kazibet). Rozgrywki piłkarskie odbyły się na stadionie DOSiR Praga - Północ przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie. Drużyna „Bardziej Kochanych” zajęła 4. miejsce, została nagrodzona pucharem oraz nagrodami...więcej »


W dniu 14 czerwca ( wtorek) odbędzie się I Ogólnowarszawski Integracyjny Turniej Piłki Nożnej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Puchar Otwarte Drzwi”. Do sportowej rywalizacji stanie ze sobą sześć 10-osobowych drużyn wyłonionych spośród warszawskich placówek rehabilitacyjnych i edukacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wśród zespołów  znajduje się także drużyna "Bardziej Kochani". Turniej odbędzie się na stadionie DOSiR Praga - Północ przy ul....więcej »


18 czerwca ( sobota)  Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Stowarzyszenie Lambda Warszawa zapraszają na Skwer Willy’ego Brandta przy Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, gdzie odbędzie się II Warszawski Dzień Różnorodności. W godz. 12.00- 18.00 w strefie organizacji pozarządowych (NGO) będzie możliwość poznania organizacji działających na rzecz szeroko rozumianej równości i sprawiedliwości społecznej. Podczas wydarzenia będziemy prezentowali naszą ofertę na stoisku Stowarzyszenia. Więcej...więcej »


W dniu 5 czerwca w Parku Bródnowskim odbyła się IV edycja Pikniku Rodzinnego pod hasłem ”Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny”. Impreza zorganizowana przez Komisję Dialogu Społecznego ds. Edukacji miała na celu prezentację organizacji pozarządowych działających w sferze oświaty i wychowania, współpracujących z Biurem Edukacji m.st. Warszawy oraz warszawskimi placówkami oświatowymi. Swoje stoiska wystawiło 25 organizacji, które przygotowały interaktywne zajęcia i warsztaty. Nasze Stowarzyszenie...więcej »


Zapraszamy dzieci i młodzież z zespołem Downa wraz z opiekunami do udziału w projekcie „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, którego celem jest bliższe poznanie wybranych miejsc Warszawy i ich historii. Projekt, dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy, obejmuje cykl wycieczek historycznych. Na kolejną, całodniową wycieczkę: Na południe od Warszawy...zapraszamy w sobotę  11 czerwca.Spotykamy się...więcej »


Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” poszukuje wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijno-rehabilitacyjnych w następujących terminach i miejscowościach:1. Serpelice (nad Bugiem) -   10.07 – 23.07.20162. Serwy (Pojezierze Augustowskie) -  25.07 – 04.08.2016   Zapraszamy zwłaszcza studentów pedagogiki specjalnej, psychologii i kierunków pokrewnych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w pracy młodzieżą...więcej »


Nasze Stowarzyszenie ma przyjemność wraz platformą Mojakampania.pl wziąć udział w Kampanii "Pomagam Bo Lubię".Wspieramy tym samym idee pomocy wszystkim potrzebującym oraz chorym dzieciom i dorosłym.Akcja ruszy 1 czerwca i trwać będzie 4 tygodnie, jest więc czas do 28 czerwca ( by wesprzeć Naszą organizację i kupić koszulkę lub torbę ekologiczną wchodząc w...więcej »


Organizacje pozarządowe działające w Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji (również nasze Stowarzyszenie) zapraszają na IV edycję Pikniku Rodzinnego pod hasłem „Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny”. Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny to inicjatywa edukacyjna mająca na celu prezentację i promocję ofert organizacji pozarządowych, współpracujących z Biurem Edukacji m.st. Warszawy. Piknik odbędzie się 05 czerwca 2016 (niedziela) w godz. 10.30 – 17.30 w Parku Bródnowskim. Podczas pikniku...więcej »


W niedzielny poranek 22 maja br. spotkaliśmy się przy pętli autobusu 710, by udać się na kolejną wycieczkę w ramach projektu „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”. Celem naszej wyprawy był tym razem podwarszawski Konstancin.Konstancin powstał na przełomie XIX i XX w. z inicjatywy hrabiego Witolda Skórzewskiego i z czasem stał się „letniskiem” dla najbogatszych mieszkańców Warszawy. Nazwa miejscowości pochodzi od imienia matki...więcej »


W niedzielę, 22 maja w Parku im. gen. Sowińskiego odbył się piknik "Wolski Korowód". Impreza zorganizowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy miała na celu przegląd ofert instytucji publicznych, placówek ochrony zdrowia oraz organizacji pozarządowych. Swoje stoiska wystawiło ponad 70 organizacji, które przygotowały także interaktywne zajęcia i pokazy. Była możliwość skorzystania z konsultacji...więcej »