PL / EN

Projektownik

10 lipca  br rozpoczął się II turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom zajęcia z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne. Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu pod adresem http://turnus2016bardziejkochani.blogspot.com/więcej »


10 lipca w Ośrodku Wypoczynkowo - Turystycznym "UROCZA" w Serpelicach nad Bugiem  młodzież niepełnosprawna rozpoczęła swój wypoczynek na I turnusie kolonijnym w ramach projektu "Uśmiech do życia". Kolonie będą trwały  do 24 lipca.Zapraszamy do śledzenia relacji na blogu pod adresem: http://bkkolonieserpelice.blogspot.com/więcej »


Po raz drugi PFRON odmówił dofinansowania naszej 26 już konferencji z cyklu „Czas dla rodziców”, postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce… i zorganizowaliśmy namiastkę konferencji na naszych turnusach rehabilitacyjnych. Innowacyjną formą rehabilitacji turnusowej są nasze codzienne „Spotkania o 22-giej”.Program każdego wieczoru przygotowujemy bardzo starannie, rozszerzając go o ewentualne sugestie uczestników – rodzin z całej Polski. Proponujemy m.in.: oglądanie kultowych (i nie tylko)...więcej »


W dniu 26 czerwca br rozpoczął się I turnus rehabilitacyjny dla dzieci i ich rodziców w nadmorskich Rowach w Ośrodku „Albatros”.W trakcie turnusu zapewniamy dzieciom młodszym  zajęcia indywidualne z pedagogiem specjalnym i logopedą , a wszystkim dzieciom zajęcia rekreacyjno – sportowe, muzyczne, taneczne, plastyczne.Zapraszamy do codziennego oglądania relacji z pobytu nad morzem na blogu oraz na naszym fan...więcej »


17.06.2016

14 czerwca  odbył się I Ogólnowarszawski Turniej Integracyjny Piłki Nożnej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Puchar Otwarte Drzwi”. Stowarzyszenie reprezentowała drużyna „Bardziej Kochanych” (N. Suchcicka, A. Kowalewski, T. Górski, M. Niski, P. Paczkowski, M. Mroziński, J. Kazibet). Rozgrywki piłkarskie odbyły się na stadionie DOSiR Praga - Północ przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie. Drużyna „Bardziej Kochanych” zajęła 4. miejsce, została nagrodzona pucharem oraz nagrodami...więcej »


W dniu 14 czerwca ( wtorek) odbędzie się I Ogólnowarszawski Integracyjny Turniej Piłki Nożnej dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Puchar Otwarte Drzwi”. Do sportowej rywalizacji stanie ze sobą sześć 10-osobowych drużyn wyłonionych spośród warszawskich placówek rehabilitacyjnych i edukacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wśród zespołów  znajduje się także drużyna "Bardziej Kochani". Turniej odbędzie się na stadionie DOSiR Praga - Północ przy ul....więcej »


18 czerwca ( sobota)  Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Stowarzyszenie Lambda Warszawa zapraszają na Skwer Willy’ego Brandta przy Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, gdzie odbędzie się II Warszawski Dzień Różnorodności. W godz. 12.00- 18.00 w strefie organizacji pozarządowych (NGO) będzie możliwość poznania organizacji działających na rzecz szeroko rozumianej równości i sprawiedliwości społecznej. Podczas wydarzenia będziemy prezentowali naszą ofertę na stoisku Stowarzyszenia. Więcej...więcej »


W dniu 5 czerwca w Parku Bródnowskim odbyła się IV edycja Pikniku Rodzinnego pod hasłem ”Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny”. Impreza zorganizowana przez Komisję Dialogu Społecznego ds. Edukacji miała na celu prezentację organizacji pozarządowych działających w sferze oświaty i wychowania, współpracujących z Biurem Edukacji m.st. Warszawy oraz warszawskimi placówkami oświatowymi. Swoje stoiska wystawiło 25 organizacji, które przygotowały interaktywne zajęcia i warsztaty. Nasze Stowarzyszenie...więcej »


Zapraszamy dzieci i młodzież z zespołem Downa wraz z opiekunami do udziału w projekcie „Tu działa się historia… Edukacja historyczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, którego celem jest bliższe poznanie wybranych miejsc Warszawy i ich historii. Projekt, dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy, obejmuje cykl wycieczek historycznych. Na kolejną, całodniową wycieczkę: Na południe od Warszawy...zapraszamy w sobotę  11 czerwca.Spotykamy się...więcej »


Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” poszukuje wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijno-rehabilitacyjnych w następujących terminach i miejscowościach:1. Serpelice (nad Bugiem) -   10.07 – 23.07.20162. Serwy (Pojezierze Augustowskie) -  25.07 – 04.08.2016   Zapraszamy zwłaszcza studentów pedagogiki specjalnej, psychologii i kierunków pokrewnych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w pracy młodzieżą...więcej »