26 stycznia nasi podopieczni razem z kadrą wyjechali na zimowisko do miejscowości Rytebłota. więcej »

Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" poszukuje Wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijnych w następujących terminach i miejscowościach:więcej »

Turnusy rehabilitacyjne w 2019 r. organizowane przez Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani w OW Albatros w Rowach, ul. Wczasowa 14więcej »

W sobotę 5 stycznia 2019 roku w salach Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 123 przy ulicy Czarnieckiego 49 w Warszawie odbyły się zajęcia inaugurujące działanie Klubu Inteligencji Emocjonalnej więcej »

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu, a nadchodzący - 2019 rok - pełen będzie pomyślności i sukcesów. Prezes...więcej »

Warszawski Teatr GULIWER był w tym roku miejscem choinkowego spotkania „maluchów” z niepełnosprawnością intelektualną (głównie z zespołem Downa) ich rodziców oraz rodzeństwa. Taka formę świętowania wymyśliliśmy już kilkanaście lat temu i sprawdza się ona do dzisiaj. Chodzi nie tylko o zabawę, staramy się pokazać dzieciom i ich rodzicom różne formy spędzania wolnego czasu i różne formy społecznej rehabilitacji. Najczęściej spotykaliśmy się w Teatrze LALKA, jest tam wspaniała atmosfera, dużo...więcej »

10 grudnia odbył się już 14 Koncert marzeń Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Mieliśmy zaszczyt gościć zespół "Muzyczni Czarodzieje" jako support, a w wystąpieniu głównym gościliśmy Urszulę. Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, a także gościom który byli z nami podczas tego pięknego wydarzenia. Zapraszamy do galerii zdjęć. więcej »

W dniach 29.11-02.12 Stowarzyszenie wraz z biurem podróży EBG Travel udało się na wycieczkę autokarową do Wrocławia i Drezna, by uczestniczyć w jarmarkach adwentowych. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie relację zdajemy na bieżąco z każdego dnia. https://www.facebook.com/bkochani/więcej »

SOW- system PFRON

29.11.2018

Sprawdź czy w Twoim powiecie można składać wnioski przez Internet! System SOW umożliwia Osobom Niepełnosprawnym i podmiotom działającym na ich rzecz aplikowanie o środki PFRON będące w gestii jednostek samorządowych za pomocą Internetu. Dzięki nowoczesnej platformie informatycznej mogą Państwo uzyskać informację na temat wsparcia dostępnego z PFRON, a następnie wypełnić, podpisać i złożyć wniosek, dokonać...więcej »

W dniu 20.11.2018 odbyła się konferencja Stowarzyszenia Bardziej Kochani podsumowująca projekt mieszkalnictwa chronionego "Czas dorastania". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. więcej »