Serdecznie zapraszamy na choinkowe przedstawienie „GWIAZDKA” oraz spotkanie z Mikołajem 15 grudnia 2018 r - sobota – godz. 15.00 Teatr Guliwer, ul. Różana 16 Przedstawienie jest kierowane do dzieci z niepełnosprawnośćią intelektualną.   Wstęp – 10 zł. do każdej osoby. Opłata na miejscu. Rezerwacje przyjmujemy na adres mailowy:  m.marczewska@bardziejkochani.pl lub tel: 22-663 40 43;  22-663 10 13 Ilość miejsc ograniczona ...więcej »

"Przyjechaliśmy do mieszkania treningowego samochodem. Wypakowaliśmy sobie rzeczy na szafki, na półki. Słuchaliśmy muzyki na komputerze, podpisywaliśmy regulamin mieszkania. Pisaliśmy listę dyzurów, kto ma, co robić. A potem robiliśmy kolację: tosty z serem i salami. Oglądaliśmy film na telewizorze i teraz będziemy robić mycie i spanie, bo jutro szkoła i musimy wcześnie wstać.  Myślimy, że będzie fajnie." Nowymi mieszkańcami mieszkania są Katarzyna, Kamil, Sebastian i...więcej »

Ania, Rafał, Przemek i Michał to grupa mieszkańców z którymi będziemy spędzać już XXIII turnus w naszym mieszkaniu. Nasi mieszkańcy będą próbować swoich sił w samodzielnym mieszkaniu i wspólnym życiu, będą obiady, sprzątanie, pranie, a także atrakcyjne wyjścia. Życzymy im dużo sił!Zapraszamy na bloga: https://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

Stowarzyszenie Bardziej Kochani wraz z biurem podróży EBG Travel w dniach 2-6 października wybrali się na wycieczkę do Bawarii śladami zamków Ludwika i festiwalu Oktoberfest. więcej »

"To my Nowi  Mieszkańcy Patrycja i  Kuba  i  Michał  i Ola.  Weszliszmy do mieskania jak wyszli rodzicie do domu a Michał  robił kolację  a po kolacji Chowała do zmywalki ola  ja poszłam się myć i śpać. Patrycja Bartnik" Tak na blogu przywitali się z nami nowi mieszkańcy. Od razu zabrali się do pracy! Życzymy im samych wspaniałych przeżyć na turnusie. A Państwa zapraszamy na...więcej »

Kolonia Bęsia 2018

05.08.2018

W dniach 5-19 sierpnia odbędzie się czwarta i zarazem już ostatnia w tym roku kolonia Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Tym razem grupa naszych uczestników wraz z opiekunami wybierze się do miejscowości Bęsia. Zapraszamy Państwa na bloga kolonistów: https://koloniebesia2018.blogspot.com/więcej »

3 sierpnia rozpoczynamy nowy, typowo żeński turnus w naszym warszawskim mieszkaniu. Przywitamy Wandę, Karolinę, Renatę i Małgosię. Panie na trzy tygodnie przeprowadzą się do mieszkania, by zmierzyć się z trudami życia codziennego - np. sprzątaniem, gotowaniem, praniem, planowaniem, pilnowaniem porządku. Mocno trzymamy kciuki!   Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/ więcej »

Swoją wakacyjną przygodę rozpoczęła grupa kolonistów w miejscowości Koszelówka. Humory są, pogoda jest więc czekamy tylko na świeże relacje każdego dnia! Zapraszamy Państwa na naszego bloga: http://koloniekoszelowka2018.blogspot.com/więcej »

22 lipca rozpoczął się III i zarazem ostatni w tym roku turnus rehabilitacyjny w Rowach. Grupa uczestników wraz z rodzinami i terapeutami rozpoczęli dwa tygodnie pełne wspaniałych zabaw, atrakcji i zadań kształtujących nowe umiejętności i zapewniających super zabawę i niezapomniane wspomnienia. życzymy im dużo słońca!Zapraszamy na bloga: https://turnus2018bardziejkochani.blogspot.com/?m=0 więcej »

Kolonia Serwy 2018

18.07.2018

16 lipca rozpoczęliśmy drugie tegoroczne kolonie, tym razem nasi podopieczni wraz z opiekunami udali się na mazury, do miejscowości Serwy. Życzymy im dużo słońca, uśmiechów i wspaniałej zabawy! Państwa zapraszamy na bloga prowadzonego przez uczestników: https://kolonieserwy2018.blogspot.com/ więcej »