Nie było czasu na koniec świata – kolejna książka, numer specjalny kwartalnika Bardziej Kochani. Tym razem rozmowy z matkami niepełnosprawnych dzieci. Długo myśleliśmy nad tytułem, żaden z tzw. tytułów roboczych nie pasował. Z rozmów z dziesięcioma bohaterkami wyłonił się zupełnie nieznany świat, nieznany nawet dla tych, którzy w środowisku osób niepełnosprawnych obracają się od bardzo wielu lat.więcej »

Nasza najnowsza publikacja, która swoją premierę będzie miała już 8 marca. więcej »

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w wyjątkowo muzycznym spacerze po Warszawie. Rozpoczęliśmy od Placu Grzybowskiego, przez Ogród Saski, Plac Teatralny, aż do Placu Zamkowego. Podczas spaceru odwoływaliśmy się do znanych nam piosenek, związanych z miejscami, które odwiedzaliśmy. W drugiej części naszego spotkania wysłuchaliśmy mini recitalu w kawiarni Chopin Point.

Poniżej udostępniamy link do wsparcia kampanii edukacyjnej z okazji Światowego Dnia zespołu Downa. Zachęcamy do wsparcia! więcej »

Polska marka optyczna Muscat Eyewear w swojej kampanii reklamowej wybrała m.in dziewczynki z Zespołem Downa- Karolinę i Natalię. więcej »

26 stycznia nasi podopieczni razem z kadrą wyjechali na zimowisko do miejscowości Rytebłota. więcej »

Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" poszukuje Wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijnych w następujących terminach i miejscowościach:więcej »

Turnusy rehabilitacyjne w 2019 r. organizowane przez Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani w OW Albatros w Rowach, ul. Wczasowa 14więcej »

W sobotę 5 stycznia 2019 roku w salach Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 123 przy ulicy Czarnieckiego 49 w Warszawie odbyły się zajęcia inaugurujące działanie Klubu Inteligencji Emocjonalnej więcej »

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu, a nadchodzący - 2019 rok - pełen będzie pomyślności i sukcesów. Prezes...więcej »