II turnus rehabilitacyjny rozpoczęliśmy 8 lipca 2018 w nadbałtyckiej miejscowości Rowy. Przyjechały do nas rodziny z całej Polski by wspólnie spędzić najbliższe dwa tygodnie w rodzinnej i wesołej atmosferze. Mamy nadzieję, że zdobyte znajomości, doświadczenia, wiadomości posłużą naszym uczestnikom w codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego bloga, na którym codzienna dawka emocji....więcej »

Dnia 30.06.2018 na wyjazd kolonijny ruszyła także nasza młodzież. Tym razem bawią się w miejscowości Przyjezierze. Przed nimi treningy Capoeiry, wycieczki, dyskoteki, najróżniejsze zajęcia przygotowane przez naszą kadrę.Wszystkie przygody i atrakcje naszych kolonistów możecie śledzić na blogu: https://kolonieprzyjezierze2018.blogspot.com/ więcej »

Oto i oni! Kasia, Stefan, Grażyna i Mirek. Ekipa gotowa do pracy, zabawy i wspólnego spędzania czasu. Trzymamy mocno z nich kciuki- żeby pobyt w naszym mieszkaniu był dla nich przyjemnością, ale owocował także nowo zdobytymi umiejętnościami w zakresie samodzielnego mieszkania. Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga! Informacje będą na bieżąco umieszczane na stronie Stowarzyszenia http://www.bardziejkochani.pl/projekt-czas-dorastania/ http://www.bardziejkochani.pl/aktualnosci/ na...więcej »

W niedzielę 24 czerwca 2018 rozpoczęliśmy I turnus rehabilitacyjny w nadmorskiej miejscowości Rowy. Nasi uczestnicy wraz z rodzicami mają okazję korzystać z zajęć grupowych i indywidualnych przygotowanych przez naszą doświadczoną kadrę. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego bloga, na którym zamieszczamy najświeższe informacje. https://turnusbardziejkochani2018.blogspot.com/2018/06/poznajmy-sie.htmlwięcej »

2 czerwca odbyło się święto Capoeiry podczas którego wieloletnie trudy naszych podopiecznych zostały wynagrodzone w postaci specjalnych sznurów Capoeiry.  Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. więcej »

Trzynastka była dla nas do tej pory szczęśliwa, mieścimy się pod numerem 13, już dawno przeżyliśmy 13 rok istnienia, ale przed 13 Koncertem marzeń odczuwaliśmy lekki niepokój. Mieliśmy półtora roku przerwy w przygotowaniu takich imprez, występowały dwa zespoły a nie jeden, na sali znajdowali się przybysze z całej Polski, zaprosiliśmy też wielu gości specjalnych, a to wzmaga organizacyjny stres. Ale chyba wszystko wyszło znakomicie. Ewa Suchcicka zapowiadając koncert nie pomyliła się ani razu,...więcej »

Uczestniczyliśmy w debacie "Niepełno/sprawność- pełna/dostępność. Polska i Szwecja." Wystawę będzie czynna od 8 do 30 czerwca w pawilonie przy ul. Marszałkowskiej 105 w Warszawie (przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską). Zapraszamy więcej »

6 czerwca 2018r. nasze Stowarzyszenie brało dział w uroczystości wręczenia nagród III Edycji Konkursu "Edukujemy- Pomagamy" dla Mistrzów w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych. http://www.reba.pl/Placowki-oswiatowe-i-wychowawcze-n-168.html więcej »

W magazynie Integracja ukazała się recenzja książki "Dojrzewanie. Miłość. Seks.", czyli poradnika dla rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną, w którym znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju psychoseksualnego. Zapraszamy do zakupu książki: http://ksiegarniabk.pl/wlasne/dojrzewanie-milosc-seks-poradnik-dla-rodzicow-osob-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-izabela-fornalik-62.html więcej »

"Dzisiaj zaczynamy nowy turnus. Jest nas czworo: Agnieszka, Paweł, Sebastian i ja Cezary. Do mieszkania przywieźli nas rodzice i opiekunowie. Każdy mógł wybrać dla siebie pokój. Po rozpakowaniu rzeczy zrobiliśmy wspólnie kolację. Po kolacji zapoznaliśmy się z regulaminem. Później wspólnie oglądaliśmy telewizję. Pozdrawiamy!" A my zapraszamy do galerii zdjęć oraz na bloga: http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »