Warszawski Teatr GULIWER był w tym roku miejscem choinkowego spotkania „maluchów” z niepełnosprawnością intelektualną (głównie z zespołem Downa) ich rodziców oraz rodzeństwa. Taka formę świętowania wymyśliliśmy już kilkanaście lat temu i sprawdza się ona do dzisiaj. Chodzi nie tylko o zabawę, staramy się pokazać dzieciom i ich rodzicom różne formy spędzania wolnego czasu i różne formy społecznej rehabilitacji. Najczęściej spotykaliśmy się w Teatrze LALKA, jest tam wspaniała atmosfera, dużo...więcej »

10 grudnia odbył się już 14 Koncert marzeń Stowarzyszenia Bardziej Kochani. Mieliśmy zaszczyt gościć zespół "Muzyczni Czarodzieje" jako support, a w wystąpieniu głównym gościliśmy Urszulę. Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, a także gościom który byli z nami podczas tego pięknego wydarzenia. Zapraszamy do galerii zdjęć. więcej »

W dniach 29.11-02.12 Stowarzyszenie wraz z biurem podróży EBG Travel udało się na wycieczkę autokarową do Wrocławia i Drezna, by uczestniczyć w jarmarkach adwentowych. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie relację zdajemy na bieżąco z każdego dnia. https://www.facebook.com/bkochani/więcej »

SOW- system PFRON

29.11.2018

Sprawdź czy w Twoim powiecie można składać wnioski przez Internet! System SOW umożliwia Osobom Niepełnosprawnym i podmiotom działającym na ich rzecz aplikowanie o środki PFRON będące w gestii jednostek samorządowych za pomocą Internetu. Dzięki nowoczesnej platformie informatycznej mogą Państwo uzyskać informację na temat wsparcia dostępnego z PFRON, a następnie wypełnić, podpisać i złożyć wniosek, dokonać...więcej »

W dniu 20.11.2018 odbyła się konferencja Stowarzyszenia Bardziej Kochani podsumowująca projekt mieszkalnictwa chronionego "Czas dorastania". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. więcej »

Zaproszenie Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie na konferencję pod tytułem „Niepełnosprawni intelektualnie – miejsce zamieszkania” poświęconą problemom mieszkalnictwa osób z niepełnosprawnością intelektualną, która odbędzie się 20 listopada br. w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich przy ulicy Długiej 23/25 w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 9.00, zakończenie planujemy na godzinę 15.00.   Przyjęta 13 grudnia 2006 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, ratyfikowana przez...więcej »

Serdecznie zapraszamy na choinkowe przedstawienie „GWIAZDKA” oraz spotkanie z Mikołajem 15 grudnia 2018 r - sobota – godz. 15.00 Teatr Guliwer, ul. Różana 16 Przedstawienie jest kierowane do dzieci z niepełnosprawnośćią intelektualną.   Wstęp – 10 zł. do każdej osoby. Opłata na miejscu. Rezerwacje przyjmujemy na adres mailowy:  m.marczewska@bardziejkochani.pl lub tel: 22-663 40 43;  22-663 10 13 Ilość miejsc ograniczona ...więcej »

"Przyjechaliśmy do mieszkania treningowego samochodem. Wypakowaliśmy sobie rzeczy na szafki, na półki. Słuchaliśmy muzyki na komputerze, podpisywaliśmy regulamin mieszkania. Pisaliśmy listę dyzurów, kto ma, co robić. A potem robiliśmy kolację: tosty z serem i salami. Oglądaliśmy film na telewizorze i teraz będziemy robić mycie i spanie, bo jutro szkoła i musimy wcześnie wstać.  Myślimy, że będzie fajnie." Nowymi mieszkańcami mieszkania są Katarzyna, Kamil, Sebastian i...więcej »

Ania, Rafał, Przemek i Michał to grupa mieszkańców z którymi będziemy spędzać już XXIII turnus w naszym mieszkaniu. Nasi mieszkańcy będą próbować swoich sił w samodzielnym mieszkaniu i wspólnym życiu, będą obiady, sprzątanie, pranie, a także atrakcyjne wyjścia. Życzymy im dużo sił!Zapraszamy na bloga: https://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

Stowarzyszenie Bardziej Kochani wraz z biurem podróży EBG Travel w dniach 2-6 października wybrali się na wycieczkę do Bawarii śladami zamków Ludwika i festiwalu Oktoberfest. więcej »