2 czerwca odbyło się święto Capoeiry podczas którego wieloletnie trudy naszych podopiecznych zostały wynagrodzone w postaci specjalnych sznurów Capoeiry.  Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. więcej »

Trzynastka była dla nas do tej pory szczęśliwa, mieścimy się pod numerem 13, już dawno przeżyliśmy 13 rok istnienia, ale przed 13 Koncertem marzeń odczuwaliśmy lekki niepokój. Mieliśmy półtora roku przerwy w przygotowaniu takich imprez, występowały dwa zespoły a nie jeden, na sali znajdowali się przybysze z całej Polski, zaprosiliśmy też wielu gości specjalnych, a to wzmaga organizacyjny stres. Ale chyba wszystko wyszło znakomicie. Ewa Suchcicka zapowiadając koncert nie pomyliła się ani razu,...więcej »

Uczestniczyliśmy w debacie "Niepełno/sprawność- pełna/dostępność. Polska i Szwecja." Wystawę będzie czynna od 8 do 30 czerwca w pawilonie przy ul. Marszałkowskiej 105 w Warszawie (przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską). Zapraszamy więcej »

6 czerwca 2018r. nasze Stowarzyszenie brało dział w uroczystości wręczenia nagród III Edycji Konkursu "Edukujemy- Pomagamy" dla Mistrzów w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych. http://www.reba.pl/Placowki-oswiatowe-i-wychowawcze-n-168.html więcej »

W magazynie Integracja ukazała się recenzja książki "Dojrzewanie. Miłość. Seks.", czyli poradnika dla rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną, w którym znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju psychoseksualnego. Zapraszamy do zakupu książki: http://ksiegarniabk.pl/wlasne/dojrzewanie-milosc-seks-poradnik-dla-rodzicow-osob-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-izabela-fornalik-62.html więcej »

"Dzisiaj zaczynamy nowy turnus. Jest nas czworo: Agnieszka, Paweł, Sebastian i ja Cezary. Do mieszkania przywieźli nas rodzice i opiekunowie. Każdy mógł wybrać dla siebie pokój. Po rozpakowaniu rzeczy zrobiliśmy wspólnie kolację. Po kolacji zapoznaliśmy się z regulaminem. Później wspólnie oglądaliśmy telewizję. Pozdrawiamy!" A my zapraszamy do galerii zdjęć oraz na bloga: http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z VI Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego zamieszczonej w naszej galerii zdjęć. Stowarzyszenie Bardziej Kochani jak każdego roku wystawiło swoje stoisko wraz z licznymi atrakcjami, takimi jak zadania sprawnościowe za które uczestnicy zdobywali naklejki. Odbył się także pokaz Capoeiry w wykonaniu młodzieży z Happy Capoeria Ficag. więcej »

Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” poszukuje wolontariuszy do opieki nad młodzieżą z zespołem Downa na dwutygodniowych turnusach kolonijno-rehabilitacyjnych.   Zapraszamy zwłaszcza studentów pedagogiki specjalnej, psychologii i kierunków pokrewnych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w pracy młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Istnieje również możliwość zaliczenia praktyk studenckich. Kontakt: 501 147 487 esuchcicka@bardziejkochani.pl więcej »

Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny to organizowany od 2013 roku piknik stołecznych organizacji pozarządowych, działających w sferze oświaty i wychowania, w której bierze udział także nasze Stowarzyszenie.  Organizacje przygotowują one bezpłatne, arcyciekawe animacje, warsztaty i pokazy naukowe dla dzieci i młodzieży. Od 2015 roku Kalejdoskop odbywa się w Parku Bródnowskim razem z Turniejem Rycerskim DK Świt. Organizatorami Kalejdoskopu są: Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy...więcej »

Bardzo nam miło, że nasza prezeska Ewa Suchcicka znalazła się w tak szacownym gronie kobiet – matek. Dla nas oznacza to, że problemy rodziców dzieci z niepełnosprawnościami są coraz bardziej słyszalne! Wprawdzie naszym zdaniem nie istnieje coś takiego, jak idealna matka, ale historie wszystkich Pań ujętych w plebiscycie są niezwykle inspirujące – zachęcamy do ich poznania! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_JAuqzI0HkcQFS2tdforahyzNqSFk9T0kS6cuDNW4gWntPg/viewform więcej »