Witamy nowych mieszkańców! Oto wychowankowie szkoły przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie- Krzysztof, Klaudia, Ania i Michał. Mieszkanie bardzo im się podoba, spójrzcie do napisali na naszym blogu po pierwszym dniu:Było fajnie. Przyjechałem z tatą. Rozpakowywałem się, ciuchy do szafki. Pożegnaliśmy się z rodzicami. Potem oglądaliśmy telewizję. Robiliśmy kolację, wstawiłem wodę na harbatę. Sprzątaliśmy po kolacji. Poszliśmy się umyć pod przysznic. Odpoczywamy i idziemy spać. Krzysiek, Klaudia,...więcej »

Fundacja JA TEŻ zaprasza na konferencję: Informujemy, że w dniach 03 – 04.03.18 odbędzie się III Pomorska Konferencja. Jest to kontynuacja idei konferencji Edukcyjno-Medycznych organizowanych przez Fundację JA TEŻ oraz Gdański Uniwersytet Medyczny od 2013 roku. Konferencja jest adresowana do rodzin, w których jest osoba z zespołem Downa. Podstawowym odbiorcą konferencji jest rodzic / opiekun. Organizatorzy zapraszają też nauczycieli, terapeutów i lekarzy. Konferencja ma charakter...

Jeśli jeszcze nie byłeś – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli już byłeś z nami na turnusie rehabilitacyjnym w OW Albatros nad Bałtykiem, to wybierz się po raz kolejny!   Od kilku już lat wakacje spędzamy z naszymi dziećmi z trisomią 21, a także z ich zdrowym rodzeństwem, na turnusie rehabilitacyjnym w nadmorskich Rowach, jednym z najciekawszych zakątków Pomorza. Atrakcją miejscowości są piaszczyste wydmy, piękne lasy iglaste, czyste, nieskażone powietrze, doskonały...więcej »

Czy byliście kiedyś na hawajach w środku zimy?Jeżeli nie to koniecznie musicie odwiedzić naszego bloga i podpatrywać naszych podopiecznych, którzy wybrali się do miejscowości Ryte Błota. Podróż, rozpakowanie walizek już za nimi, więc została już tylko wspaniała zabawa! Codziennie kolejna dawka pozytywnej energii zapewniona, więc zaglądajcie na bloga systematycznie :) https://bardziejkochanizimowisko2018.blogspot.com/ więcej »

Nowy rok i nowy turnus właśnie przed nami! W czwartek przywitaliśmy Anię, Martę, Sobiesława i Rafała,  już nieźle zaklimatyzowali się w swoich pokojach. Weekendowe kino także zaliczone. Trzymajcie kciuki za naszych mieszkańców, bo przed nimi 3 tygodnie pełne pracy, nowych doświadczeń, ale także niepowtarzalnych przygód. Pamiętajcie, by zaglądać na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

W imieniu Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani składam serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018 Prezes Stowarzyszenia Ewa Suchcickawięcej »

W dniu 05.12.2017 odbyła się gala wręczenia nagród "Bielański Wolontariusz Roku 2017. Serdecznie gratulujemy naszym Wolontariuszkom, które otrzymały te wyróżnienie: Angelice Rudowskiej, Weronice Wielocha i Aleksandrze Koroś. Serdecznie zapraszamy nowych Wolontariuszy do współpracy z naszym Stowarzyszeniem! więcej »

Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków - kampania #liniaprosta otrzymała nagrodę Brązowego Spinacza w kategorii Social Media! Dziękujemy Telewizji Lifetime!  Oraz agencji PR Solski Communications. więcej »

Znacie bajkę o Kopciuszku? My już tak! W niedzielę 03.12 w teatrze Lalka mieliśmy szansę obejrzeć przepiękne przedstawienie pt. "Kopciuszek". Po spektaklu nasi mali widzowie spotkali się z samym ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! Któremu towarzyszył Aniołek i nieco rozbrykany Diabeł. Były emocje, były zapewnienia o grzeczności, były uśmiechy i oczywiście- prezenty! A nie byłoby prezentów, gdyby nie wsparcie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, Fundacji Zaczytani, Wydawnictwo Widnokrąg...więcej »

Czy wiecie, że to już nasz ostatni turnus w mieszkaniu w tym roku? Do mieszkania przyjechali wczoraj Iza, Ada, Konrad i Daniel. XIII turnus na pewno będzie dla nich szczęśliwy! A my już przygotowujemy się na przyszły rok, wierzymy że będzie tak owocny jak obecny, a wszyscy nasi mieszkańcy będą wspaniale wspominać czas spędzony w naszym mieszkaniu. Odwiedzajcie naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »