Nowy rok i nowy turnus właśnie przed nami! W czwartek przywitaliśmy Anię, Martę, Sobiesława i Rafała,  już nieźle zaklimatyzowali się w swoich pokojach. Weekendowe kino także zaliczone. Trzymajcie kciuki za naszych mieszkańców, bo przed nimi 3 tygodnie pełne pracy, nowych doświadczeń, ale także niepowtarzalnych przygód. Pamiętajcie, by zaglądać na naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

W imieniu Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani składam serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018 Prezes Stowarzyszenia Ewa Suchcickawięcej »

W dniu 05.12.2017 odbyła się gala wręczenia nagród "Bielański Wolontariusz Roku 2017. Serdecznie gratulujemy naszym Wolontariuszkom, które otrzymały te wyróżnienie: Angelice Rudowskiej, Weronice Wielocha i Aleksandrze Koroś. Serdecznie zapraszamy nowych Wolontariuszy do współpracy z naszym Stowarzyszeniem! więcej »

Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków - kampania #liniaprosta otrzymała nagrodę Brązowego Spinacza w kategorii Social Media! Dziękujemy Telewizji Lifetime!  Oraz agencji PR Solski Communications. więcej »

Znacie bajkę o Kopciuszku? My już tak! W niedzielę 03.12 w teatrze Lalka mieliśmy szansę obejrzeć przepiękne przedstawienie pt. "Kopciuszek". Po spektaklu nasi mali widzowie spotkali się z samym ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM! Któremu towarzyszył Aniołek i nieco rozbrykany Diabeł. Były emocje, były zapewnienia o grzeczności, były uśmiechy i oczywiście- prezenty! A nie byłoby prezentów, gdyby nie wsparcie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, Fundacji Zaczytani, Wydawnictwo Widnokrąg...więcej »

Czy wiecie, że to już nasz ostatni turnus w mieszkaniu w tym roku? Do mieszkania przyjechali wczoraj Iza, Ada, Konrad i Daniel. XIII turnus na pewno będzie dla nich szczęśliwy! A my już przygotowujemy się na przyszły rok, wierzymy że będzie tak owocny jak obecny, a wszyscy nasi mieszkańcy będą wspaniale wspominać czas spędzony w naszym mieszkaniu. Odwiedzajcie naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/więcej »

Na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego pojawił się kompleksowy, 70-stronicowy Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością. Zachęcamy do zapoznania się z Informatorem: https://www.mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/34829,Mazowiecki-Informator-dla-Rodzicow-i-Opiekunow-Dziecka-z-Niepelnosprawnoscia.html więcej »

Zapraszamy młodsze dzieci do Teatru LALKA  3 grudnia na godz. 16.00 na przedstawienie p.t "Kopciuszek" i spotkanie z Mikołajem. Wstęp 15,00 zł. od każdej osoby. Opłata na miejscu. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: m.marczewska@bardziejkochani.pl  oraz tel: 22-663 40 43więcej »

Do naszego mieszkania przy Ul. Jagiellońskiej 47 zawitała kolejna, tym razem typowo męska grupa. Przedstawiamy Wam Daniela, Patryka, Piotra i Pawła. Panowie w iście imprezowych humorach wkroczyl w nasze progi, mamy już sa sobą pierwsze porządki, pierwsze posiłki- powiemy szczerze- radzą sobie doskonale! Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga! http://mieszkaniechronionbk.blogspot.com/ więcej »

Nasza kampania #liniaprosta organizowana wraz z telewizją Lifetime Polska, została nominowana do Nagrody Publiczności w konkursie "Złote Spinacze"!       Konkurs "Złote Spinacze" został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych...więcej »