Zapraszamy do księgarni

24.11.2020

Zachęcamy do zakupu naszych publikacji w ramach świątecznych upominków.

Szanowni Państwo

 

W tym roku już wiemy – Święta Bożego Narodzenia będą inne niż w latach poprzednich, ale myślę, że jeden element pozostanie niezmieniony – prezenty.  Zachęcamy do zakupu prezentów też innych – książek wydawanych przez Stowarzyszenie Bardziej Kochani. Jeżeli ich nie znacie, to zapraszamy do naszej księgarni wysyłkowej. Link ksiegarniabk.pl. .Książki mogą być prezentami dla was – rodziców, ale też bliskiej rodziny, znajomych, zachętą do poszerzenia zbiorów  biblioteki szkoły, WT , ŚDS do której chodzi wasze dziecko. Nasze książki odkrywają i przybliżają problemy,
z którymi żyją rodziny z dziećmi i dorosłymi z zespołem Downa ale także z innymi niepełnosprawnościami. Pokazują trudy wspólnego życia, radości, smutku, siły, która jest niezbędna i konieczna, żeby przeżyć to nasze ,,podwójne życie- swoje jako rodzica i swojego dziecka’’. Poruszamy tematy, których większość społeczeństwa nie zauważa – bycia rodzeństwem w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym, seksualność osób niepełnosprawnych intelektualnie albo jak filozofowie, socjologowie postrzegają taką rodzinę. Zapraszamy.

Zapraszamy też do zakupu Kwartalnika Bardziej Kochanych – jedynego w Polsce czasopisma dotyczącego Zespołu Downa, wydawanego już 20 lat! Poruszane sprawy to aktualności w świecie osób z zespołem Downa, ich osiągnięcia, pasje, dzieciństwo, młodość i starość.

( 4 numery   prenumeraty rocznej  to 40 zł ).

Ewa Suchcicka